وبگو | آموزش منوی کشویی با ul li و css
اعـتمـاد بـه نـفس، دروغـی است بـزرگ که از مسـیـحیـّت غـربی وارد دنیـای اسلام شده است . آیت الله حـامد وفسـی ........... موج سـیـاه فـتـنـه جـدیـد، فـرهـنـگــی اســت و راه نـجــات از آن احـیـاء امــر بــه مــعــروف و نــهـی از مــنـکــر است. حضـرت اسـتـاد آیـت الله وفـســی ........... در مـورد کـارنـامـه ی فـرهـنگـی انـقلاب، سکـوت بـهتـرین نظـری است کـه می تـوان ابـراز کرد. استـاد اخـلاق تهران حامد وفسـی .......... انـقـلاب ایـران بـه یـک مـعـجـزه الهـی شبیـه تـر بـود تـا یـک حـرکـت سیـاسـی مـاننـد سـایـر انـقـلاب هـای جـهان و رهـبری آن هم بـه پـیـامبـران الهـی شبـیـه تـر بـود تـا رهبـران انقـلابی در دیگـر سرزمیـن هـا... حکیـم متـألـه استـاد حـامـد وفسـی.......... روحـانـیـت به عنـوان مسئـول ذی ربـط امـور دینـی نقـش اول را در آگـاهی و مطالبـه نسبـت به مسئـولان و رسانـه ها دارد. آیت الله وفسـی

پـرسـش از مـحـضـر اسـتـاد آیـت الله وفسـی

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ


عرض سلام خدمت حضرت آیت الله وفسی

فردی در جایگاه قانون‌گذاری نظام اسلامی گفته است که " به چه حقی می‌گوییم وقتی خانمی بدحجاب است اجازه ندهیم به مترو سوار شود "

سؤال اول- آیا حکومت اسلامی می‌تواند افرادی را از حقوق شهروندی محروم و او را به مترو و... راه ندهد؟

سؤال دوم- آیا حکومت اسلامی می‌تواند نسبت به افراد فاسق یا فاجر بی تفاوت باشد؟

سؤال سوم- آیا ما باید ذلیلانه تسلیم قدرت طلبی افراد جاه طلب باشیم تا برای بدست آوردن رأی بیشتر در انتخابات، اسلام و انقلاب را به بازی بگيرند؟

ادامه ی این تحریریه را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.


ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـراتاخبار
برچسب‌ها: حضرت علامه مجاهد آیت الله وفسی اغتشاشات حجاب

تاريخ : دو شنبه 19 دی 1399 | 20:55 | نویسنده : سردبــیر |

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

سلام
با توجه به تبلیغات شديد صدا و سیمای ج.ا.ا. درباره " ملی گرایی " می‌خواستم از خدمتتان سؤال کنم:
آیا این کار با مبانی اسلامی ( آیات قرآن کریم و احادیث ) و مکتب اسلام ناب محمدی مطرح شده از طرف امام خمینی -ره- سازگار است؟ ممنون از لطف شما

ادامه ی این تحریریه را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.


ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـراتاخبار
برچسب‌ها: حضرت علامه مجاهد آیت الله وفسی اغتشاشات حجاب ملی گرایی

تاريخ : دو شنبه 19 دی 1401 | 20:51 | نویسنده : سردبــیر |

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ
إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الْأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُوا أَوْ يُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلَافٍ أَوْ يُنفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذَٰلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ ( آیه ۳۳ سوره مائده )

خداوند متعال در اجرای حدود الهی برکات عظیمی قرار داده است؛ به همین سبب از قوه قضائیه و خصوصاً از دادستان و قضات شجاع، برای اعدام افراد محارب که امنیت و آرامش را که چندین ماه است از ملت شریف سلب کرده اند تشکر و قدردانی می نماییم.
امیدواریم که ان شاءالله این اقدامات ارزشمند با صلابت انقلابی نسبت به این دواعش وحشی و اربابان شیطان صفت آنان با قاطعیت ادامه یابد.

همچنین درخواست جدی داریم نسبت به حفظ ارزش های اسلامی ( عفاف و حجاب ) که صدها هزار شهید جانشان را نثار کرده اند، با کسانی که کشف حجاب می‌کنند تسامح نکرده و حافظ نظام اسلامی باشید که اگر غفلت کنید با حکومت های ملی و غیر اسلامی تفاوتی نخواهیم داشت.

حامد وفسی
۲۰ آذر ۱۴۰۱موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـراتاخبار
برچسب‌ها: حضرت علامه مجاهد آیت الله وفسی اغتشاشات حجاب قوه قضائیه

تاريخ : دو شنبه 19 دی 1401 | 20:17 | نویسنده : سردبــیر |

بسم الله الرحمن الرحیم

هنگامیکه ملت شریف ایران اسلامی در تکاپوی برگزاری مراسم پرشکوه اربعین حسینی است برخی از دولت مردان حرمت دین را شکسته و مانند رضا خان و فرزند کثیفش دست به اقدامات شنیع علیه عفاف و حجاب زدند.
از سوی دیگر طرح بانکداری ربوی و رها بودن فضای مجازی، وضعیت فساد در خیابان ها و اماکن عمومی و ادارات خصوصی و دولتی، خصوصاً اختلاط محرم و نامحرم در مترو و اتوبوس های شهری و.... نشان از قدرت نفوذی های منافق در ارکان نظام می‌دهد؛ ضمن تشکر از خدمات مؤمنان در دولت، مجلس و شهرداری، شدیداً این اعمال و رفتار را محکوم کرده و از متولیان امر اصلاح امور را خواستارم و از دادستان قوه قضائیه توقع داریم که برای حفاظت از عنوان اسلامی بودن نظام، خود را بخواب نزده، اقدامات بازدارنده ی لازم را معمول دارند و  خاطیان را مجازات نمایند.
ان شاء الله با عنایت حضرت ولی عصر -عجل‌الله فرجه الشریف- و تحت رهبری امام خامنه ای بتوانیم جامعه علوی آرمانی انقلاب اسلامی را محقق کنیم .

حامد وفسی
۱۰ شهریور ۱۴۰۱موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـراتاخبار
برچسب‌ها: حضرت علامه مجاهد آیت الله وفسی عفاف و حجاب ورود زنان به ورزشگاه

تاريخ : جمعه 22 مهر 1401 | 17:6 | نویسنده : سردبــیر |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 10 صفحه بعد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------